Ďalšie služby

V rámci poskytovania služieb PZS Vám vieme ponúknuť aj ďalšie doplnkové služby, ktoré určite oceníte.

Naším klientom poskytujeme doplnkové služby v oblasti PZS ako sú:

Testovanie na drogy

Naším klientom ponúkame skríningové testovanie ich zamestnancov na prítomnosť drog v moči alebo slinách. Používame 5-zložkové testy na prítomnosť najčastejšie zneužívaných drog (kokaín, amfetamíny, metamfetamíny, opiáty, tetrahydrocannobinol), ktoré majú výbornú citlivosť a presnosť až 98%. V prípade pozitívneho nálezu zamestnanec buď súhlasí v výsledkom skúšky alebo je následne poslaný do našeho zmluvného centra, kde sa musí podrobiť krvnej skúške, ktorá je potom právne záväzná.

 

Imunizácia (očkovanie) proti chrípke, kliešťovej encefalitíde či hepatitíde priamo na vašom pracovisku

Zabezpečujeme očkovanie naším zdravotníckym personálom u Vás na pracovisku, alebo ambulantne. Pri vakcinácii sa striktne dodržuje chladový reťazec a používajú sa iba vakcíny overených značiek. Nedajte možnosť šíriť sa chrípke vo vašej spoločnosti a dajte svojich zamestnancov preventívne zaočkovať. Najvhodnejšie je očkovanie ešte pred začatím chrípkovej sezóny začiatkom októbra. Ponúkame aj očkovanie proti kliešťovej encefalitíde ak Vaši zamestnanci pracujú vo vonkajších priestoroch, alebo proti hepatitíde typu A, B ak pracujú v potravinárstve, zdravotníctve.

 

Školenie 1. pomoci s praktickým výcvikom (akreditovaný kurz)

Školenia prvej pomoci vieme zabezpečiť priamo u Vás na pracovisku odborne vyškolenými inštruktormi s platnou akreditáciou. Kurz sa skladá z teoretickej časti a z praktickej časti kde sa simulujú rôzne situácie, čím sa lepšie pripravíte a v rozhodujúcej chvíli nespanikárite. Po úspešnom absolvovaní kurzu Vám bude vydané potvrdenie o ukončení akreditovaného kurzu.

 

Healthy day (Deň zdravia)

Pripravíme vám deň zdravia na mieru priamo na vašom pracovisku a prispôsobíme ho vaším potrebám. Hygis vám zabezpečí a pripraví:

  • Zdravé raňajky, ktoré zaručene nakopnú každého
  • Čerstvo vyšťavené ovocné a zeleninové šťavy
  • Merania a testovanie (Tlak, cukor, cholesterol, kyselina močová)
  • Odborné prednášky na rôzne témy
  • Cvičenia na správne sedenie pri PC
  • Meranie zraku a vnútroočnicového tlaku
  • Skenovanie žíl
  • Iné podľa dohody